.

Instagram
Telegram

دسته‌ بندی

دورزدن کنکوردر رشته های پزشکی

دورزدن کنکوردر رشته های پزشکی. حسن زاده دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی. در کنکور سراسری داخل کشور افرادی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قبول می‌شوند. که نمره‌های بالا و رتبه‌های خیلی خوب دارند. و به خاطر این نمره و رتبه زحمت می کشند و تلاش می‌کنند. و در دانشگاه‌ها قبول می‌شوند. اما در مقابل عده‌ای هستند. که بعد از اینکه هیچ جا قبول نشدند می‌روند به خارج و پس از اینکه در رشته‌ها و دانشگاه‌های بی کیفیت می‌روند. می‌خواهند برگردند.

و در دانشگاه‌های داخلی درس بخوانند. انتظار داریم. که فردی با معدل دیپلم ۱۰ و ۱۲ و رشته غیر مرتبط در یک دانشگاه بدون تأیید خارجی تحصیل می‌کند. را انتقال دهیم. به داخل کشور و او را در کنار کسی که ۱۲ سال زحمت کشیده است. و شناخت آن نسبت به فردی که رشته پزشکی در یک دانشگاه علوم پزشکی قبول شده است. این نگرش بسیار خطرناکی است. تربیت دانشجو در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی بالاترین میزان هزینه را برای کشور دارد. و ما نمی‌توانیم. هزینه بالا را صرف افرادی کنیم. که به قصد دور زدن کنکور. با پایین‌ترین نمره‌ها قصد دارند. بازگردند./مهر

"</a

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram
Telegram

تماس با ما

WhatsApp
Telegram

جهت ارسال اگهی در رادینو به شماره واتساپ یا تلگرام
09196498622
پیام ارسال نمایید

اخبار کادر درمان
رادینو/ Radino
معرفی رادینو

رادینو نسلی نو در خدمات آنلاین پزشکی سراسر کشور

معرفی اپلیکیشن رادینو:

"</a

دورزدن کنکوردر رشته های پزشکی

معرفی اپلیکیشن رادینو:

با اپلیکیشن رادینو شما میتوانید به تمامی امکانات پزشکی از راه دور دسترسی داشته و نیاز های درمانی خود را رفع نمایید.

نوبت دهی تمامی تخصص ها و مراکز پزشکی و درمانی در رادینو موجود بوده و بدون نیاز به حضور از خدمات آنلاین مراکز پزشکی استفاده نمایید.

تیم رادینو متشکل از کادر درمان رشته های مختلف پزشکی با پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگو شما عزیزان میباشد.

درتلاشیم با استفاده از بستر آنلاین تمامی خدمات پزشکی شامل:

پرستاری ، دندانپزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی ، ام آر آی ، سی تی اسکن ، سنجش تراکم استخوان، رادیولوزی تخصصی دهان و فک و صورت ، فیزیوتراپی ، گفتار درمانی ، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، خدمات پزشکی در منزل و….. را برای تمامی اعضای رادینو فراهم سازیم.

کادر درمان نیز میتوانند، از خدمات استخدامی و صنفی رادینو از جمله:

معرفی فرصتهای شغلی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در مراکز پزشکی و درمانی و تشخیصی و خرید و فروش مطب ها، مراکز، سهام بیمارستان ها ، داروخانه ها ، مراکز رادیولوژی و سونوگرافی ، آزمایشگاه ها و… مشارکت نمایند.

در بخش بیماری شناسی رادینو شما میتوانید. لیست تمامی بیماری ها را به ترتیب حروف الفبا در اپلیکیشن رادینو مشاهده کرده و استفاده نمایید.

در قسمت اصطلاحات پزشکی تمامی اصطلاحات و اختصارات پزشکی مورد استفاده کادر درمان و علاقه مندان به رشته های پزشکی قرار گرفته است.

در بخش مجلات پزشکی شما میتوانید به انبوهی از اطلاعات پزشکی دسترسی داشته و از این بخش نیز استفاده نمایید.

رادینو نسلی نو در خدمات پزشکی به مردم عزیز ایران

برگرفته از رادیولوژی نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست